Breadcrubs

NEDEN TETİK GRUP'LA YATIRIM YAPMALISINIZ?

TETİK GRUP’UN SEKTÖRDE ÖNE ÇIKMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ

NEDEN TETİK GRUP’LA YATIRIN YAPIN?

 

1-KURUMSALLIK

                Tetik Grup 20 yıllık tecrübe sahibi Yönetim Kurulu Başkanı Ali TETİK, alanında deneyimli idari personeli, yüksek lisans mezunu finansman yöneticisi, güleryüzlü karşılama personeli ve Konya’nın en görkemli kulesinde 8.katta ofisi ile vizyon-misyonuna uygun ve profesyonel bir biçimde çalışmalarını devam ettiren bir şirkettir.

                Kurumsallaşma yolunda iş ve görev tanımları açık şekilde düzenlenmiş, işletme içi kurallar ve yönergeler belirlenmiş, şirketin kendine has “güvenilirlik, yatırımları doğru yönlendirme ve önce müşteri kazansın” ilkelerini benimsemiş, şirketle ilgili nihai kararları istişare ile almayı devam ettiren ve şirket içindeki iş akışlarını profesyonel biçimde sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Profesyonellik ilkesi doğrultusunda kurumsal yönetim anlayışına öncelik ve önem vermektedir. Bu sebeple kurumsallığın gerektirdiği şekilde hareket eden şirketimiz güvene dayalı yatırımcı ilişkileri geliştirilmesi ve sürdürülmesi için çalışmaktadır. Güncel ve objektif her türlü yeni bilgiye, teknolojik gelişme ve yeniliklere açık olup giderek sektörel faaliyetlerini çeşitlendirmektedir.

 


2-YATIRIMLARIN DOĞRU YÖNLENDİRİLMESİ

               Tetik Grup olarak amacımız Konya, Türkiye ve yurtdışındaki yatırımcılarımız için oluşturduğumuz portföylerin kaliteli olmasını ve sürekliliğini sağlamaktır. Yatırımcılarımızı en doğru yatırıma yönlendirerek kendi menfaatimizi değil öncelikle müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Daha önceden yapılan yanlış yatırımlardan dolayı ülkemize yatırıp yapmaktan vazgeçen gurbetçilerimizi ve vatandaşlarımızı bilinçlendirerek her türlü desteği sağlayıp fayda kazanç oranı en yüksek yatırımlara yönlendirmeyi garanti etmekteyiz. Grubumuz olarak yatırımcılarımızı zarara uğratmayacak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için burdayız.

 

 

3-DAHA YÜKSEK GETİRİSİ OLAN YERLERE YATIRIM TAVSİYESİNDE BULUNULMASI

               Tetik Grup olarak öncelikle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ön plana çıkar getirisi yüksek alanlar belirlenip bütçesine uygun doğru tercihleri vermesi konusunda tavsiyede bulunmaktayız. Lojistik Bölge, Konut Öneri Sahasındaki Yerler, Konya Sanayi Bölgesi ve Şehir Hastanesi başta olmak üzere Konya’da ön planda olan ve öncelikli olarak yatırımların devam edeceği alanlara müşterilerimizi yönlendirerek diğer emlak sektöründeki kurum veya kişilerden farklı olarak “önce müşteri kazansın” anlayışıyla yatırımlarına yön vermekteyiz.

 

 

4-GÜVENİLİRLİK

                20 yıldır sektöre öncülük etmiş Yönetim Kurulu Başkanı Ali TETİK tarafından oluşturulan yatırım portföyleriniz sayesinde daha önceden yapılan tüm yanlış yatırımlarınızı yeni ve güvenilir yatırımlara yönlendirmeniz amacı ile çıktığımız yolda müşterilerimize güvenilirlik anlamında her şeyi sunmaktayız. Öncelikle istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda yatırım alanı tavsiye edilip daha sonra müşterilerimizin bu alanı birebir görmesi için özel araçlarımızla arsaların olduğu yere götürüp diğer emlakçılardan farklı bir hizmet sunmaktayız. Müşterimiz bu alana onay verdikten sonra ise; tapu müdürlüğü’ndeki takip süreçlerini de sürdürüp işlemleri en kısa sürede ve sorunsuz yapmalarını sağlamaktayız. Tapu Devri’nden sonra ise yine müşteri memnuniyetimizi devam ettirmek amacıyla yeni fırsatlar ve kazançlı yatırımlar oluştuğunda müşterimize ulaşıp yatırımlarının devamlılığını sağlamaktayız.5-PORTFÖY ÇEŞİTLİLİĞİ

                Tetik Grup yalnızca arsa yatırımı değil aynı zamanda getirisi yüksek ofis, dükkan, daireye yönelik yatırımlarınıza da yön vermektedir. Kira getirisi yüksek ofis ve dükkanları satın alarak yatırımlarınızı kazanca dönüştürüp, giderek büyüyen konut sektöründe de daireler satın alarak bunların satışından yüksek getiri elde edebilirsiniz. Tetik Grup sizler için en çok gelişen bölgeleri araştırıp kazancınızı arttıracak yatırımlara yönlendirmekte ve yatırımlarınızı kara dönüştürmektedir.

 

6-TİCARETTE ALTIN KURAL: “ALIRKEN KAZAN”

                Tetik Grup müşterilerine öncelikli tavsiye edilen yerleri sunarak getirisi yüksek yatırımlara yönlendirerek en başından kazancının katlanacağı güvencesini size sunmaktadır. Daha yatırımınızı yapar yapmaz ileri vadede yatırımın değerleneceği belirlenip öngörü olarak size anlatılırak doğru ve güvenilir yatırımlar yapmanızı sağlamaktadır. Örneğin; 50.000 TL’ye getirisi düşük yer almaktansa daha yüksek bütçe ayırıp (bireysel veya ortak) büyük parça alıp daha kazançlı yer alıp yatırımınızı katladıkça katlayabilirsiniz.

 

 

7-ÖRNEK KAZANÇLI YATIRIMLAR

                Daha önceden yatırım yapmış yatırımcılarımızdan da referans alınarak çok düşük fiyata aldığınız yerler size geri dönüşü çok kazançlı olacağını müşterilerimize belirtmekteyiz. Örneklerimiz de şu şekildedir: 5755/183 Ereğli Yolu, 27937/1 Tömek, 29864/78 Boztoprak, 29877/6 Lojistik yerlerimiz yatırımcılarımıza çok büyük kazançlar sağlamıştır. Metrekaresi düşük fiyattan alınan yerler kat kat artarak çok yüksek karlara dönüşmüştür.