Breadcrubs

HAKKIMIZDA

TETİK GRUP
Yaklaşık 20 yıldır sektörde Konya’nın en tecrübeli isimlerinden ve ilk kurumsal yüzlerinden olan Ali TETİK tarafından Ali Tetik Grup Yatırım Planlama İnşaat Gıda ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak kurulan şirketimiz yeni ismiyle 2015 yılında faaliyetlerini genişletmiştir. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TETİK 1977 Kulu/KONYA doğumlu, evli ve 1 çocuk babasıdır. Yurtdışından 2007 yılında Türkiye’ye dönüş yapmış daha öncesinde (2004-2007 yılları arasında) yurtdışında yaşamıştır. Uzun yıllardır edindiği tecrübeler doğrultusunda şirketin kurucusu olup aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olarak görevine devam etmektedir.
Tetik Grup, başta Konya olmak üzere Türkiye genelinde yatırım planlama çalışmalarını sürdürerek öncelikli olarak gayrimenkul sektörüne yön veren başrol oyuncularından biridir. Profesyonellik ilkesi doğrultusunda kurumsal yönetim anlayışına öncelik ve önem vermektedir. Bu sebeple kurumsallığın gerektirdiği şekilde hareket eden şirketimiz güvene dayalı yatırımcı ilişkileri geliştirilmesi ve sürdürülmesi için çalışmaktadır. Güncel ve objektif her türlü yeni bilgiye, teknolojik gelişme ve yeniliklere açık olup giderek sektörel faaliyetlerini çeşitlendirerek yatırımlarını en etkin hale getirmeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.
Tetik Grup yalnızca Konya ve Türkiye ile sınırlı kalmayıp özellikle Danimarka, Avusturya, İsviçre, İsveç, Almanya, Finlandiya, Norveç ve Kanada ülkelerinde bulunan değerli yatırımcılarımızla da iyi işlere imza atmıştır. Küresel çapta yatırım yapmayı ve kazanmayı isteyen her kitleye hitap etmekte olan şirketimiz bütün yatırımcılarına en iyi fırsatları sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Yatırım planlama, inşaat, gıda ve dış ticaret sektörlerinde faaliyetlerini devam ettiren Tetik Grup yakın gelecekte de farklı sektörlerde yatırımlarını artırarak Konya’nın ve Türkiye’nin en önde gelen gruplarından olmaya devam edecektir.